Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Прізвище, імя
Ваш телефон
Ваша електронна адреса
Варіанти доставки
Адреса доставки
Ваші побажання щодо замовлення.

Хости

Ефектні, загадкові і несподівані, тіневитривалі, навіть тінелюбиві, зелені, голубі, жовті, білі, дво- і багатоколірні, смугасті, крапчасті, плямисті або облямовані, гладкі, зморшкуваті чи гофровані, гігантські чи зовсім маленькі... Можна підібрати ще багато епітетів, щоб описати сучасні сорти королеви тіні - хости, але їх краще побачити і їх треба мати. Цей вишуканий багаторічник цінується в першу чергу своїм декоративним листям, яке може змінювати забарвлення в різних умовах на протязі всього сезону. Зимостійкі і невибагливі, хости зазвичай добре розмножуються і зберігають декоративність весь сезон.
У всіх нас в саду знайдеться затінена ділянка, де "...нічого не росте, бо там тінь". Цей куточок можна перетворити в розкішний оазис , процес не займе багато часу та значних капіталовкладень. І саме хоста може стати тією родзинкою, яка надасть вашому саду неповторного шарму.
Світлини на сайті авторські, не редаговані і максимально відображають реальне забарвлення і форму рослини. Автори - Ірина Лукава і Надія Коцан.
Хости на весну 2022
Переважна більшість запропонованих на весну 2022 хост будуть з відкритою кореневою системою після поділу, тобто можуть мати свіжі зрізи, прошу взяти це до уваги.
Ціна вказана за одну бруньку (розетку). Якщо посадковий матеріал містить більшу кількість бруньок, то ціна обговорюється окремо.
Всі хости з мого саду, придбані у відомих колекціонерів або в розсаднику Франсена, сортність гарантована.
Весною після ревізії колекції пропозицію доповню.