Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Прізвище, імя
Ваш телефон
Ваша електронна адреса
Варіанти доставки
Адреса доставки
Ваші побажання щодо замовлення.

Хости

Ефектні, загадкові і несподівані, тіневитривалі, навіть тінелюбиві, зелені, голубі, жовті, білі, дво- і багатоколірні, смугасті, крапчасті, плямисті або облямовані, гладкі, зморшкуваті чи гофровані, гігантські чи зовсім маленькі... Можна підібрати ще багато епітетів, щоб описати сучасні сорти королеви тіні - хости, але їх краще побачити і їх треба мати. Цей вишуканий багаторічник цінується в першу чергу своїм декоративним листям, яке може змінювати забарвлення в різних умовах на протязі всього сезону. Зимостійкі і невибагливі, хости зазвичай добре розмножуються і зберігають декоративність весь сезон.
У всіх нас в саду знайдеться затінена ділянка, де "...нічого не росте, бо там тінь". Цей куточок можна перетворити в розкішний оазис , процес не займе багато часу та значних капіталовкладень. І саме хоста може стати тією родзинкою, яка надасть вашому саду неповторного шарму.
Всі світлини на сайті авторські, не редаговані і максимально відображають реальне забарвлення і форму рослини. Автори - Ірина Лукава і Надія Коцан.