Гібіскуси трав'янисті

Гібіскуси трав'янисті на осінь 2023 року
Рослини висилаю з відкритою кореневою системою (як на фото внизу сторінки).Оскільки не знаю як поділиться кожен кущ, на дві чи на більше частин, то поки що пропоную тільки по одному кореню. Якщо вас зацікавив якийсь конкретний гібіскус, вказана ціна, але на карточці написано "немає в наявності", можете написати його номер в коментарі до замовлення, якщо буде зайвий - вишлю.
При весняній посадці гібіскуси зацвітають в тому ж сезоні, але квіти будуть дещо меншого розміру. Якщо садити їх восени, то в наступному році вони покажуть майже повноцінне цвітіння, але, щоб не ослаблювати рослину і дати їй добре вкоренитися, раджу залишити тільки два-три пагони, всі інші видалити. В цілому ці рослини добре зимують і не потребують особливого догляду, єдині важливі умови - сонячне місце, поживний ґрунт і полив у спеку. Не заглиблювати при посадці!!
Всі запропоновані гібіскуси, крім сорту Copper King, - сіянці, одержані з насіння, тому вони не мають сортових назв, тільки номер.
Гліцинію висилаю із закритою кореневою системою, вартість залежить від розмірів і віку саджанця.
Пропоную подивитись мої квітучі трав'янисті гібіскуси на каналі youtube -

Гібіскус трав'янистий (білий), 2016 та Гібіскуси трав'янисті (2018)Простягаючи руки до зірок, люди часто забувають про квіти під ногами. (Джеремі Бентем)