Хости

Ефектні, загадкові і несподівані, тіневитривалі, навіть тінелюбиві, зелені, голубі, жовті, білі, дво- і багатоколірні, смугасті, крапчасті, плямисті або облямовані, гладкі, зморшкуваті чи гофровані, гігантські чи зовсім маленькі... Можна підібрати ще багато епітетів, щоб описати сучасні сорти королеви тіні - хости, але їх краще побачити і їх треба мати. Цей вишуканий багаторічник цінується в першу чергу своїм декоративним листям, яке може змінювати забарвлення в різних умовах на протязі всього сезону. Зимостійкі і невибагливі, хости зазвичай добре розмножуються і зберігають декоративність весь сезон.
У всіх нас в саду знайдеться затінена ділянка, де "...нічого не росте, бо там тінь". Цей куточок можна перетворити в розкішний оазис , процес не займе багато часу та значних капіталовкладень. І саме хоста може стати тією родзинкою, яка надасть вашому саду неповторного шарму.
Світлини на сайті авторські, не редаговані і максимально відображають реальне забарвлення і форму рослини. Автори - Ірина Лукава і Надія Коцан.
Ціна вказана за одну бруньку (розетку). Якщо посадковий матеріал містить більшу кількість бруньок, то ціна обговорюється окремо.
Всі хости з мого саду, придбані у відомих колекціонерів або в розсаднику Франсена, сортність гарантована.