Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Прізвище, імя
Ваш телефон
Ваша електронна адреса
Варіанти доставки
Адреса доставки
Ваші побажання щодо замовлення.

Як замовити рослини

Прошу уважно прочитати весь текст.

ПРО НАШ САД

Наш сад знаходиться в невеличкому селі за 10 км від межі Львова. Всі рослини ростуть у відкритому ґрунті з помірним використанням органічних і неорганічних добрив та засобів захисту, на зиму не укриваються. Вони цілком адаптовані до умов Львівської області, витримують зимові температури нижче 20 градусів навіть за відсутності снігового покриву і літню спеку понад 30 градусів. Це означає, що вони не потребують ніяких спеціальних умов і будуть рости в будь-якому регіоні України. Для реалізації пропонується посадковий матеріал з нашої колекції, не маємо ніяких оптових постачальників і перепродажу рослин не здійснюємо. Всі рослини надсилаються свіжими, виняток становлять тільки борідкові іриси, які перед відправленням підсушуються.

ЗАМОВЛЕННЯ ІРИСІВ

Замовлення найкраще зробити безпосередньо на сайті через інтернет- магазин, електронним листом або по телефону. В замовленні потрібно вказати назву сорту, кількість, свою адресу, індекс, обов'язково телефон і електронну адресу (якщо є). Для зручності тих, хто замовляє іриси по телефону і не володіє англійською мовою, можна продиктувати номер рослини в актуальному каталозі і його ціну.

Пересилка за рахунок замовника. Надаю перевагу Новій Пошті, у виняткових випадках можна скористатися Укрпоштою. Автобусами, маршрутками та іншим транспортом рослини не передаю. Мешканці Львова і Львівської області можуть забрати рослини у Львові у зручний для вас і мене час, але, як показує досвід, інколи простіше отримати рослини поштовим відправленням, ніж узгоджувати зустріч і їхати в інший кінець міста.

Мінімальної суми замовлення не встановлюю, можна замовити навіть одну рослину на будь-яку суму. Заміну рослин на свій розсуд не роблю, ви отримаєте тільки ті сорти, які замовляли, але дуже рекомендую вказувати резервні сорти. Тим, хто зробив замовлення серед перших, надсилаю посадковий матеріал ірисів стандартного розміру по тій ціні, яка вказана в каталозі. Поділки малого розміру пропоную зі знижкою і обов'язково узгоджую це із замовником індивідуально. В період цвітіння іриси не продаю, але охочі можуть в цей час приїхати та подивитися на квіти.

Якщо ви зробили замовлення, а потім через певні обставини змушені від нього відмовитися, прошу повідомити про це якнайшвидше. З розумінням ставлюся до цього і в майбутньому ми завжди зможемо продовжити нашу співпрацю. Але не розумію, як можна підтвердити замовлення, а потім не виходити на зв'язок, або, ще гірше - не забрати посилку з відділення.
Терміни виконання замовлень
Іриси можна пересаджувати з ранньої весни до пізньої осені,та найкращим є час через кілька тижнів після цвітіння, коли лопатки "визріли", тобто досягли певного розміру і в них сформувалися квіткові бруньки. У всіх регіонах України цей процес відбувається в різний період і залежить від початку цвітіння, в наших умовах вони визрівають в другій половині липня, тому замовлені до цього часу іриси буду розсилати з 20 липня до 10 серпня. Раніше цього терміну посилки з ірисами не висилаю! Рослини одночасно викопуються, миються, сушаться, сортуються і відправляються впродовж двох тижнів. Термін і можливість виконання замовлень, що надходять пізніше, узгоджуються в робочому порядку.
РЕКЛАМАЦІЇ
Претензії щодо якості і кількості посадкового матеріалу приймаються в день отримання посилки замовником. Через тиждень, місяць чи наступної весни рекламації розглядатися не будуть. Всі обґрунтовані претензії вирішуються на користь замовника. За втрату посилки або її пошкодження при пересилці відповідальності не несу, але в таких випадках прошу відразу телефонувати мені і ми будемо разом вирішувати цю проблему.
Також не несу відповідальності за втрату рослини через несприятливі погодні умови (особливо у зимовий період), пошкодження шкідниками, хворобами чи внаслідок порушення агротехніки їх вирощування.
Увага! Перед відправкою іриси підсушуються, сухість коріння і листків не є ознакою того, що посадковий матеріал неякісний. Поради про те, як уникнути розчарувань і непорозумінь при купівлі ірисів, можна прочитати в статті "Про іриси для початківців".
Якщо замовник не задоволений якістю посадкового матеріалу, рослини можна відправити назад і я поверну всі оплачені кошти. Але обов'язкова умова - повертати потрібно всі рослини в день отримання посилки.

Лілійники, гібіскуси, хости, півонії

Лілійники розсилаються двічі на рік — у квітні та наприкінці серпня, тому щороку публікуються два каталоги. Пропозиція лілійників на серпень з'являється з моменту їх цвітіння і включає переважно власні сіянці та зареєстровані сорти. На відміну від ірисів, окремі сорти й сіянці лілійників можуть продаватися в період цвітіння.
Гібіскуси трав'янисті надсилаю навесні і восени частинами куща із відкритою кореневою системою, в окремих випадках можлива пересилка в контейнерах із закритою кореневою системою.
Хости і півонії пропонуються в меншій кількості, пропозиції публікуються на відповідних сторінках.
Оплата замовлень
Завдяки зусиллям кількох недобросовісних замовників, які в 2019 році змогли зробити і підтвердити замовлення й попросили про оплату на пошті, але не змогли забрати посилки з відділення, де вони через якийсь час успішно були утилізовані, я змушена була прийняти нелегке рішення - тепер тільки передплата.
Оплачувати потрібно на картку Приватбанку або грошовими переказами після підтвердження замовлення. За бажанням замовника оплату можна робити частинами відразу після надходження замовлення.
Дякую за розуміння.
Контакти
Моя адреса:
Лукава Ірина Михайлівна
81092 с. Бірки, Яворівський район, Львівська область
Ел. адреса: ira_lukava@i.ua
Телефон:
067 948 0095